O nas

AMB ENERGIA jest podmiotem działającym na rynku energetycznym w Polsce.

Genezą firmy jest otwarcie rynku energii elektrycznej dla przedsiębiorstw i możliwość zmiany sprzedawcy energii elektrycznej. Od 2010 roku pomagamy firmom i gospodarstwom domowym zmniejszać koszty energii. Zaufało nam już prawie 21.000 Klientów. Dla swoich Klientów AMB ENERGIA gwarantuje jasne zasady współpracy, wsparcie wysoko wykwalifikowanych doradców oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Firma jest członkiem Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska, jak i częścią Koalicji Prezesi Wolontariusze przy Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. W skład Grupy wchodzą trzy podmioty prowadzące działalność na terenie całego kraju.

Spółka oferuje konkurencyjne taryfy energii elektrycznej dla firm oraz najwyższą jakość obsługi niedostępną w dużych zakładach energetycznych. Działa w oparciu o strategiczne partnerstwo z firmą innogy Polska S.A. - jedną z największych firm energetycznych w Europie. innogy Polska S.A. specjalizuje się w wytwarzaniu, przesyle, dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej i gazu. 

Bądź na bieżąco. Zapisz się na bezpłatny newsletter.

Zamawiając newsletter akceptuję Politykę Prywatności Grupy AMB ENERGIA S.A.